close
تبلیغات در اینترنت
اس اس آبی

علي فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با ايسنا، درباره پيروزي تيمش برابر الجزيره امارات و بخشودگي 20 درصد کسر قرارداد بازيکنان اين تيم گفت: در بازي با الجزيره بازيکنان ما تلاش زيادي انجام دادند. در بين دو نيمه که به رختکن تيم رفتم، اميرحسين صادقي و چند بازيکن ديگر به من گفتند که الجزيره تيم بسيار خوبي است ولي ما همه تلاشمان را مي‌کنيم تا پيروز شويم. اگر ما اين بازي را برديم شما هم آن جريمه را ببخش و من هم گفتم باشد و اگر بازي را ببريد من آن جريمه را کنسل مي‌کنم. در آن بازي بازيکنان ما با غيرت و تلاشي مضاعف بازي کردند و حريف را شکست دادند. مي‌دانيد که الجزيره برابر استقلال تاکنون شکست نخورده بود و کار بازيکنان ما در آن ديدار بسيار سخت بود. من به پاس تلاش و غيرت آنها، بيست درصد جريمه را بخشيدم و ان‌شاءالله روند موفقيت ما ادامه‌دار باشد.

او درباره حضورش در اردوي استقلال در اهواز اظهار کرد: به هرحال اين چند روز هم گفتم کنار بازيکنان باشم تا با يک پيروزي خوب برابر فولاد خودمان را در کورس قهرماني نگاه داريم و از نزديک شاهد عملکرد بازيکنانمان باشم.

مديرعامل استقلال در پاسخ به اين سوال که ارزيابي‌اش از اينکه نتيجه ديدار تيمش و فولاد مي‌تواند در قهرماني پرسپوليس يا نفت تهران هم موثر باشد چيست، بيان کرد: بازيکنان و کادرفني حرفه‌اي ما به اين درک رسيده‌اند که ما دو بازي پيش‌رو داريم و وظيفه‌مان حکم مي‌کند که پيروز شويم. باقي مسائل به معادلات و نتايج ديگران ارتباط دارد و ما بايد کار خودمان را انجام دهيم. ما محکوم به پيروزي برابر فولاد هستيم تا حداقل سهميه آسيايي را کسب کنيم.

او در پاسخ به اين سوال که به هرحال هواداران تيمش عادت به حضور همه ساله در ليگ قهرمانان آسيا دارند، افزود: به همين دليل هم که شده و به خاطر هواداران عزيزمان هم که شده بايد تلاش کنيم تا حداقل سهميه آسيايي سال بعد را کسب کنيم چرا که هواداران از ما انتظار دارند و ما محکوم به پيروزي در دو بازي بعدي هستيم. دوري از خانواده براي بازيکنان استقلال سخت است اما آنها متوجه هستند که کار ارزشمندي را انجام مي‌دهند و مي‌توانند با پيروزي در دو بازي سخت پيش‌رو، دل هواداران را شاد کنند.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به اين سوال که تکليف خصوصي‌سازي استقلال در نهايت به کجا رسيد گفت: اين سوال را بايد از آنهايي که ادعا مي‌کردند تا قبل از عيد تيم را خصوصي مي‌کنند، بپرسيد. چرا گفتند که تا فلان روز اسفند تيم را خصوصي مي‌کنيم تا تمرکز تيم ما بهم بريزد؟ آنها با صحبت‌هايشان ما را دچار حاشيه کردند و وقتي که قبل از عيد مي‌گوييد تيم خصوصي مي‌شود، آن بازيکني که از ما طلب دارد دچار نگراني مي‌شود و روي کارش اين نگراني تاثير مي‌گذارد. اصلا چه لزومي داشت که اين همه روي قبل از عيد تاکيد کنند؟ متاسفانه ما فقط حرف مي‌زنيم و اهل عمل کردن نيستيم. با اين حال از آقاي روحاني، رئيس جمهور محترم متشکرم که با تدبير خوبي که کردند، مانع از انتقال بدون کارشناسي اين دو تيم شدند. اين عاقلانه نيست که الکي تيم را خصوصي کنند و فقط تلاش‌شان اين باشد که استقلال و پرسپوليس را از سرشان باز کنند.

او در پاسخ به اين سوال که شنيده شده که در صورت خصوصي شدن استقلال و پرسپوليس، وزارت ورزش همچنان هيات مديره اين دو باشگاه را تعيين مي‌کند و چقدر اين صحبت صحت دارد، اظهار کرد: شما همچين آدم کم عقلي را اگر پيدا کرديد که تيم را بخرد و حاضر شود جايي ديگر برايش هيات مديره انتخاب کند، به ما هم معرفيش کنيد. (باخنده)

مديرعامل استقلال در پاسخ به اين سوال که گفته مي‌شد تا 20 فروردين نهايتا استقلال و پرسپوليس خصوصي مي‌شوند، عنوان کرد: مطمئن باشيد که تا 20 فروردين هم اين دو تيم خصوصي نمي‌شوند. همانطور که گفتم خوشبختانه آقاي روحاني تدبير خوبي انجام داده‌اند و چهار وزير را براي خصوصي‌سازي دو تيم استقلال و پرسپوليس مامور کرده‌اند و مي‌خواهند با روشي عاقلانه و دور از هياهو کار را جلو ببرند.

او در پاسخ به اين سوال که آيا هنوز هم واگذاري به صورت پيماني را بهترين راه حل براي استقلال و پرسپوليس مي‌داند يا خير گفت: بله، من هنوز هم اعتقاد دارم که بهتر است 5 سال اين دو تيم را به صورت پيماني به دلسوختگان، پيشکسوتان و هواداران صادق استقلال و پرسپوليس بدهند و اينگونه نتيجه بهتري حاصل مي‌شود.

فتح‌الله‌زاده در پايان و در پاسخ به سوالي درباره سرقت ماشينش و وضعيت آن گفت: متاسفانه ماشين هنوز پيدا نشده است. خواستيم ماشين را بفروشيم تا پولش را بين بازيکنان پخش کنيم اما نشد. با اين حال مسئولان محترم انتظامي در پي يافتن آن هستند و ان‌شا‌ءالله پيدا مي‌شود. سرقت اين ماشين شب عيدي حال ما را گرفت(با خنده).


ادامه مطلب

طبقه بندی: <-PostCategory->،
برچسب ها: ssabi ,ssabi.rozblog.com ,esteghlal ,اس اس ,اس اس آبی ,استقلال ,وبلاگ استقلال ,هواداران استقلال ,فتح الله زاده ,سهمیه آسیا ,حداقل ,تیم استقلال ,لیگ قهرمانان آسیا ,جام باشگاه های آسیا ,هواداران ,خصوصی سازی ,
تعداد بازدید 26 ،

تاريخ : جمعه 15 فروردين 1393 | 23:17 | نویسنده : سعید | نظرات

::